CENTRUM SDÍLENÉ PÉČE

EUROCENTER TCM Praha
EUROCENTER TCM Praha – partner projektu CSP

Konzultace a metody TCM:

 • stimulace akupunkturních bodů (akupunktura-poradenství)
 • masáže, tuina, reflexní terapie
 • akupresura
 • bylinné kapsle
 • cvičení

Poradenství v oblasti řešení bolesti, IVF, beauty, psychosomatických problémů, postcovidové a další péče

Consultation and TCM methods:
– Stimulation of acupuncture points (acupuncture-counseling)
– massage, tuina, reflexology
– acupressure
– herbal capsules
– exercises
Counselling for pain management, IVF, beauty, psychosomatic problems, post-covid and other care (ENGLISH SPEAKING/Therapist NATIVE)

Sami Reid Cooney (CANADA) – Acu Mission in Prague

Náměstí Winstona Churchilla 1800/2 Praha 3

OBJEDNÁVEJTE SE!

Naše mezinárodní CENTRUM SDÍLENÉ PÉČE stále přijímá nové klienty. Individuálně se vám budou věnovat naši experti Rebecca Elexis Vomáčková (ještě v prosinci), Dr. Viktor Kryštůfek z New Yorku při pobytu v Praze a masáže vám poskytne Andrej Kazantsev. Další skvělí odborníci z různých koutů světa se k nám chystají. Dáme Vám vědět, pomáháme léčit!

DALŠÍ TERAPEUTY VÁM BUDEME POSTUPNĚ PŘEDSTAVOVAT.

Klienty přijímáme po osobní domluvě na konzultace, metody TCM, masáže, reflexní terapii, poradenství a doporučení k našim českým odborným lékařům. Využijte náš unikátní model mezinárodní a víceoborové péče.

VÍCE NEŽ 800 SPOKOJENÝCH KLIENTŮ UŽ VYUŽILO RADY A KONZULTACE ŠPIČKOVÝCH ODBORNÍKŮ, KTEŘÍ JE PŘIJALI V NAŠEM CENTRU!


Objednávat se můžete průběžně, kdykoli nebo ihned, termín domluvíme, v případě potřeby zprostředkujeme přijetí u praktického nebo odborného lékaře.

Volejte 773 238 008!

Kontroly, rezervace a nové objednávky stále přijímáme.

Pište na recepce@tcm21.cz!

Centrum sdílené péče (CSP)najdete na uvedené adrese hned nad Hlavním nádražím v centru Prahy. Je zaměřené na podporu rozvoje Tradiční čínské medicíny (TCM) a poznáte umění zahraničních i českých lékařů. Spolupracujeme s rehabilitačními či neurologickými odborníky, fyzioterapeuty, dermatology, gynekology a mnoha dalšími. Léčbu doplňujeme metodami sdílené péče.

https://www.hospitalin.cz/rozhovory/viktor-krystufek-doktor-z-pate-avenue-6007.html

https://www.facebook.com/tcmrevue

Andrej Kazantsev

Potřebujete poradit s léčbou Vašich problémů, potvrdit názor nebo zjistit druhý, posoudit další možnosti, které Vám v rámci standardní péče nikdo nenabídl? Zajistíme Vám vyšetření u odborných lékařů, akreditovaných k poskytování akupunktury. Doplníme akupresurou, masážemi včetně tuina, bylinkami u nás registrovanými a dovezenými přímo od výrobce.

Jaro s námi rozkvete, bylinky a naše pomoc vaší léčbě tělu prospěje. Stovky našich klientů vědí, že sdílená péče východní a západní medicíny funguje! A se k nám mohou kdykoli vrátit.

POMÁHÁME LÉČIT!

Rebecca Elexis Vomáčková přijela přes půl zeměkoule a je naší hlavní terapeutkou. Vystudovala akupunkturu a další metody TCM v Sydney a má více než deset let praxe. Vzala si za manžela českého chlapce a spolu mají chlapečka česko-australského. Žijí v Praze a Rebecca je skvělá akupunkturistka! https://www.hospitalin.cz/rozhovory/rebecca-elexis-vomackova-v-australii-je-tcm-povazovana-za-vyznamnou-soucast-lekarske-pece-5432.html

Rebecca Elexis Vomáčková vystudovala akupunkturu a další metody TCM v Sydney (Austrálie) a bude u nás dlouhodobě působit. Volejte 773238008 nebo pište na recepce@tcm21.cz!

_____________________________________

PŘÍBĚH AKUPUNKTURY POKRAČUJE:


Kromě denní služby a péče o naše klienty pokračujeme v příběhu akupunktury a TCM v Česku i ve světě. Dozvíte se o centrech TCM v Evropě i ve světě a vybrané terapeuty potkáte u nás.

Díky našim aktivitám, médiím a mnohaletým kontaktům můžeme představovat české veřejnosti lékaře, praktiky a specialisty, kteří ovládají „umění léčit“ i prostřednictvím akupunktury, bylin a dalších metod TCM. Propagujeme sdílení znalostí a péče. Jsou na vysoké úrovni v zahraničí, nejen v Číně. Tam působí renomovaní profesoři a vědci, spolupracují s WHO, ISO a dalšími organizacemi. My se snažíme zprostředkovat výměnu informací, pobytů a zkušeností. Současně vytváříme podmínky, aby zahraniční odborníci mohli dostatečně dlouhý čas působit u nás. Přímé předávání zkušeností je přínosné jak pro pacienty, tak i pro české lékaře, kteří se akupunkturou zabývají. Těšte se na další reprezentanty škol akupunktury a TCM ze všech kontinentů!

____________________________________

FYZIOTERAPIE A ŽENSKÁ PÉČE

Fyzioterapii a ženskou péči u nás zajišťuje Mgr. Alžběta Motlová. Její klienty s důvěrou přijímají rady i metody, kterými jim pomáhá najít řešení mnoha problémů. Citlivost, intimita setkávání a profesionalita naplňují prostor sdílení, kam mohou klientky po poradě přidat i akupunkturu, masáže nebo bylinky.

_______________________________________

AKUPUNKTURA A LÉKAŘSKÉ PÉČE

MUDr. Martina Kykalová je lékařka a akupunkturistka. Zkušená v mnohem širší praxi, než je standardní lékařská péče. Také se více zaměřuje na pomoc ženám. Provede je i jógou a dalšími metodami, které pomohou objevit cestu k sobě.

_______________________________________

MASÁŽE PROFESIONÁLNÍ A KREATIVNÍ

Novým spolupracovníkem je zkušený masér Andrej Kazantsev. Původem je z Ukrajiny , ale víc než dvacet let v Česku, a hlavně velké soustředění na profesi, kterou naplno dělá, stvořilo kreativního profesionála. Kde jinde tedy může být, než u nás?

Andrej Kazantsev jako zkušený masér má velmi individuální přístup ke každému klientovi. Umí vytvořit prostředí i stav, kdy přijímáte jeho péči s velkou vnímavostí, a hlavně efektem. Studoval řadu kurzů a osvojil si účinné techniky, které komplexně u nás zvládá málokdo.

HISTORIE MATKA VĚDĚNÍ

Jak mnozí víte nejen z našich osobních setkání, navazujeme symbolicky na odkaz jednoho z našich prvních lékařů-akupunkturistů, MUDr. Jaroslava Hovorky. Dokonce k nám ještě hlásí jeho pacienti, přestože ty první měl již počátkem šedesátých let. Určitě jsou mezi nimi jejich děti, protože pomáhat otěhotnění stimulací akupunkturních bodů dokázal už tenkrát s velkým úspěchem. Vtipně říkával, že on má nejvíc dětí na světě! Díky akupunktuře a jeho znalostem přišly na svět stovky dětí, které by se jinak nenarodily. Léčil také řadu významných osobností, mj. Jana Wericha. Z jejich nočních terapeutických setkávání na Kampě vznikla kniha Pavilon polozapomenutých snů a Balada z domu V+W, jakož i díky dalším inspiracím knihy další.

CO JE V NABÍDCE:

Diagnóza

Společné určení zdravotních problémů ve spolupráci špičkového lékaře-profesionála TCM z přední čínské nemocnice a vyšetření českým praktickým nebo odborným lékařem

Metody TCM 

Akupunktura, akupresura – odborná stimulace akupresurních bodů podle nejnovějších vědeckých poznatků i historické zkušenosti

Herbální medicína – registrované bylinné produkty, individuálně podávané podle diagnózy

Moxování/baňkování – odborná aplikace vonných požehovacích směsí nebo podtlakových baněk 

Dietetická úprava – doporučení změny nebo doplnění stravy, rozvrhu jídla a dalších postupů pro odstranění obtíží a podporu léčby

Masáže – speciální zdravotní čínské masáže tuina, standardní relaxační péče, nebo akutní aplikace navazující na provedenou léčbu

PRODEJ BYLINNÝCH PRODUKTŮ

KVALIFIKOVANOU NABÍDKU UNIKÁTNÍCH PŘÍPRAVKŮ doplňují individuálně připravené směsi k podpoře prevence, standardní léčby i posílení imunity v koupelové nebo jiné konzistenci (na místě k odběru)

Informace a objednávky na recepce@tcm21.cz a mobil 773 238 008

Náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3 (Dům RADOST) – přízemí, levé křídlo s ordinacemi, (zastávka tramvají „Viktoria Žižkov“ 5, 9, 15 a 26 směr z Nám. Republiky i opačně, Masarykovo nádraží – Hlavní nádraží dostupné pěšky!)

Pomáháme léčit!

 • prevence i projevy post covid syndromu
 • psychosomatické stavy, psychický útlum a depresívní stavy
 • bolesti hlavy
 • migrénu
 • problémy s otěhotněním ve spolupráci s odbornými lékaři a centry IVF
 • beauty acupuncture
Rozhovor s Rebeccou si přečtete v magazínu HOSPITALin!

https://www.hospitalin.cz/rozhovory/rebecca-elexis-vomackova-v-australii-je-tcm-povazovana-za-vyznamnou-soucast-lekarske-pece-5432.html

Další rozhovory a články o TCM v Evropě, ve světě i v Česku najdete na www.tcmrevue.cz, www.tcmworld.eu a www.hospitalin.cz. Můžete se přidat i do naší velké a rostoucí skupiny na https://www.facebook.com/groups/347157669246787

Čtěte a sdílejte :)!

NEW: https://www.tcmrevue.cz/mudr-martina-kykalova-akupunktura-nastroj-ktery-neoddeluje-telo-a-dusi/