Co vám může pomoci? Poradíme!

EUROCENTER TCM Praha vám zprostředkuje konzultace s českými i zahraničními odborníky. Lékaři doplňují standardní léčbu akupunkturou i metodami čínské tradiční medicíny na celém světě. Účastněte se výměny zkušeností, přinášení nových úhlů pohledu a postupů. Zaregistrujte se již na únor – kromě českých a vám již dobře známých praktiků budou u nás na misi noví terapeuti z USA, Kanady a dalších zemi. Těšte se, brzy napíšeme víc! Nebo pro informaci a registraci volejte 773238008 nebo pište na recepce@tcm21.cz!

EUROCENTER TCM Prague will arrange consultations with Czech and foreign experts. Doctors complement the standard treatment with acupuncture and methods of Chinese traditional medicine all over the world. Take part in the exchange of experience, bringing new points of view and procedures. Register now for February – in addition to Czech and well-known practitioners, we will new therapist from USA and Canada on a mission. Stay tuned, we will write more soon! Or call 773238008 for information and registration!

EUROCENTER TCM Praha

Volejte nebo pište na 773238008 nebo recepce@tcm21.cz

Contact us: Prague 3, Winston Churchill Square 2, Dum RADOST, Shared Care Center (CSP), 773238008 nebo recepce@tcm21.cz

Zajímají vás akupunkturisté z jiných kontinentů? Sledujte nás!

SAMI REID COONEY se ráda vrací a pokračuje v péči a konzultacích s klienty. Její druhá mise byla ještě úspěšnější. Setkání s dalšími absolventy Pacific Rim College (Victoria, Canada) a Pacific College New York (Chicago, San Diego) vás příjemně překvapí. Akupunktura žije 🙂 jako normální obor sdílené medicíny na všech kontinentech. Sami u nás působila v lednu a květnu, brzy přijede opět.

Contact us: Prague 3, Winston Churchill Square 2, Dum RADOST, Shared Care Center (CSP), 773238008 or recepce@tcm21.cz

Are you interested in acupuncturists from other continents? Follow us!

SAMI REID COONEY loves to return and continue her care and consultations with clients. Her second mission was even more successful. You will be pleasantly surprised to meet other graduates of Pacific Rim College (Victoria, Canada) and Pacific College New York (Chicago, San Diego). Acupuncture is alive 🙂 as a normal branch of shared medicine on all continents. Sami was with us in January and May and will be coming again soon.

Video s pozdravem najdete také na Instagramu https://www.instagram.com/p/Cr7bqt6I97T/

We miss you Belmarie :)!

Dr. BELMARIE MILLAN, NEW YORK, PACIFIC COLLEGE, nyní v Praze (EDIT: už odjela a těší se zpátky! Praha a její obyvatelé, expati i turisté v ní zanechali trvalý a nesmazatelný zážitek. Krásný!)

Pondělí 17. dubna Dr. Belmarie Millan, DACM, LAc, absolventka Pacific College NY! Objednejte se na konzultaci prostřednictvím kontaktu, který už znáte: 773238008 nebo mail recepce@tcm21.cz.

Storno poplatky? Zatím ne, ale… je to na Vás! :)

Máme stovky klientů, hlásících se na konzultace, díky kterým pomáháme léčit. Většinou najdeme obratem vhodný termín, koordinující cestu, čekání i možnost relaxace. Je to pro nás radost, že přichází další člověk, který ví, že najde u nás radu.

Uděláme pro každého maximum a vycházíme vstříc, ale máme prosbu. Domluvený termín platí – berme to obě strany jako fakt. Pokud nečekaně musíte návštěvu přesunout, dejte nám to prosím vědět aspoň formou SMS CO NEJDŘÍVE!!!

Jsme rádi, že jsme se potkali a těší nás opakované návštěvy. Věříme ale, že chápete, že každý interval návštěvy nás stojí náklady na terapeuta, nájem i byliny. Nechceme (a zatím jsme nezavedli) storno poplatky, běžné i u masérů. Věříme v ohleduplnost, zdvořilost a vzájemné pochopení.

Díky a nebojte se zavolat 773238008!

Další přednáška Sami Reid Cooney

EUROCENTER TCM – Centrum sdílené péče pořádá další přednášku kanadské terapeutky Sami Reid Cooney (více v předchozích článcích a na FB). Symbolicky pojmenovaný Dům RADOST může přinést radost i vám. Najdete možná cestu z problémů, které mohou znepříjemňovat život i jen v detailu nebo pocit. A taky mohou nastavit cíl, který onu symbolickou radost změní ve skutečný stav. Objednejte se na 773238008 nebo recepce@tcm21.cz! (Nám. Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3).

Sami Reid Cooney: Zítra v Městské knihovně!

Naše nová terapeutka Sami Reid Cooney bude hostem populárního pořadu Ing. Jiřího Černáka, lektora FENG REN SHUI. V pondělí 16. 1. 2023 v 19.00 v Malém sále Městské knihovny v Praze! Jejich 15 minut si nenechte ujít! A připojujeme pozvánku do CSP – EUROCENTER TCM Praha, Nám. W. Churchilla 1800/2, Praha 3. Konzultace, doplnění diagnózy, podpora péče standardní medicínou. Objednejte se na 773238008 nebo napište na mail recepce@tcm21.cz!