Co vám může pomoci? Poradíme!

EUROCENTER TCM Praha vám zprostředkuje konzultace s českými i zahraničními odborníky. Lékaři doplňují standardní léčbu akupunkturou i metodami čínské tradiční medicíny na celém světě. Účastněte se výměny zkušeností, přinášení nových úhlů pohledu a postupů. Zaregistrujte se již na únor – kromě českých a vám již dobře známých praktiků budou u nás na misi noví terapeuti z USA, Kanady a dalších zemi. Těšte se, brzy napíšeme víc! Nebo pro informaci a registraci volejte

773238008

nebo pište na

info@acupunctureprague.com!

EUROCENTER TCM Prague will arrange consultations with Czech and foreign experts. Doctors complement the standard treatment with acupuncture and methods of Chinese traditional medicine all over the world. Take part in the exchange of experience, bringing new points of view and procedures. Register now for February – in addition to Czech and well-known practitioners, we will new therapist from USA and Canada on a mission. Stay tuned, we will write more soon! Or call 773238008 for information and registration!

EUROCENTER TCM Praha

Volejte nebo pište na 773238008 Share Care Center (CSP), 773238008 nebo info@acupunctureprague.com

Zajímají vás akupunkturisté z jiných kontinentů? Sledujte nás!

SAMI REID COONEY se ráda vrací a pokračuje v péči a konzultacích s klienty. Její druhá mise byla ještě úspěšnější. Setkání s dalšími absolventy Pacific Rim College (Victoria, Canada) a Pacific College New York (Chicago, San Diego) vás příjemně překvapí. Akupunktura žije 🙂 jako normální obor sdílené medicíny na všech kontinentech. Sami u nás působila v lednu a květnu, brzy přijede opět.

Contact us: info@acupunctureprague.com

We will try to manage help for you.

Are you interested in acupuncturists from other continents? Follow us!

SAMI REID COONEY loves to return and continue her care and consultations with clients. Her second mission was even more successful. You will be pleasantly surprised to meet other graduates of Pacific Rim College (Victoria, Canada) and Pacific College New York (Chicago, San Diego). Acupuncture is alive 🙂 as a normal branch of shared medicine on all continents. Sami was with us in January and May and will be coming again soon.

Video s pozdravem najdete také na Instagramu https://www.instagram.com/p/Cr7bqt6I97T/

We miss you Belmarie :)!

Dr. BELMARIE MILLAN, NEW YORK, PACIFIC COLLEGE, nyní v Praze (EDIT: už odjela a těší se zpátky! Praha a její obyvatelé, expati i turisté v ní zanechali trvalý a nesmazatelný zážitek. Krásný!)

Pondělí 17. dubna Dr. Belmarie Millan, DACM, LAc, absolventka Pacific College NY! Objednejte se na konzultaci prostřednictvím kontaktu, který už znáte: 773238008 nebo mail recepce@tcm21.cz.